Kuruyemiş alım | satım

Kabuklu ve İç Kuruyemiş

Kabuklu ve İç Kuruyemiş alım | satım
Merhaba sevgili kuruyemiş ürünleri satışı-alışı yapan arkadaşlar…

Bu bölümü elimizde bulunan kabuklu kuruyemiş, yeni mahsul kuruyemiş ve kabuksuz kuruyemiş veya kabuğundan temizlenmiş (iç kuruyemiş) ürünleri alış ve satış işlemlerine yardımcı olmak amacıyla sayfamızı açmış bulunuyoruz.

Acaba son güncel antep fıstığı içi, fıstık içi, fındık içi, çekirdek içi, badem içi, kaju, ceviz vesaire alım satım isteklerinizi yorum olarak ekleyiniz.

Genel Uyarılar
Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız sitemizde yer alan tüm koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı sitemizin, editörlerinin yada yöneticilerinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemiz bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Dolandırıcılık olaylarına karşı lütfen dikkatli olunuz. Sitemiz üzerinde yapılan ilan ve yorum içeriklerinin hukuken ispat hükmü yoktur, mahkemelerce delil olarak kabul edilmez.

Site yöneticileri, editörleri olarak biz herhangi bir ürün ve hizmet almıyor ve satmıyor; alım-satımlara aracılık etmiyoruz. Herhangi bir üretici/danışman ile bir bağımız yoktur. Bu platform üzerinde yapılan herhangi bir alışverişten sitemiz hiçbir şekilde komisyon talep/kabul etmemektedir. Sitemizin bir e-ticaret sitesi olmadığını unutmayınız.

Genel site kuralları için sitemiz hakkımızda kategorisini inceleyiniz

Sayfa kullanımı
Yorum yazan kişiyi ve/veya ilan vereni korumak adına koyduğumuz kuralları okuyunuz, sitedeki ilanlarınızın silinmesi veya değiştirilmesini istiyorsanız iletişim bölümüden bize ulaşın.

İletişimin sağlığı açısından gönderdiğiniz mesajlarda; isim, telefon, şehir, email gibi tüm önemli detayları eksiksiz yazınız. Eksik bilgiler size müşteri kaybettirir.

İlgilendiğiniz ürün ya da hizmetle ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Sitemize verilen ilanların veriliş tarihlerine dikkat ediniz. Süreleri bir ayı geçmiş ilanların sahipleriyle iletişime geçmemeye özen gösteriniz.

Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Alışverişlerinizde mutlaka karşı taraf ile sözleşme yapınız. Tanımadığınız kimselere para göndermeyiniz. Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız durumunda ve mal/hizmet teslim alamamanız halinde, sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmadığını biliniz. Alışverişlerinizi mutlaka güvenilir ortamlarda, garantili yöntemler seçerek yapınız. İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

Herkese açık olarak bilgi paylaştığınızda, paylaşımlarınızın arama motorları tarafından dizine eklenebileceğini unutmayınız.

Bu uyarılara dikkat ederek ücretsiz ilan verebilir, sitemizi keyifle kullanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu yazıya oy ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
(Visited 86 times, 1 visits today)

Benzer yazılar ...

25 Thoughts to “Kuruyemiş alım | satım”

 1. mahmut şahin

  Kendimin yetiştirdiği 15 ton siyah ayçekirdeğim var alıcılarımı bekliyorum , erzurum

 2. denizli

  Yeni ürün ayıklanmış ve temiz kabuklu el bademlerimi ( lonperial ve teksas cinsi ) satmak istiyorum . denizli

 3. tuncay güz

  ihtiyacı olanlara elimde kabak çekirdeği bulunmaktadır ihtiyacı olanlar benimle iletişime geçebilir. Ürgüp

 4. Ethem GÖKÇE

  Elimizde 500 kg kabak çekirdeği mevcuttur (Afyonkarahisar çekirdeği) alım yapmak isteyenler irtibata geçebilir, istanbul

 5. hakan

  Merhaba, Elimde Nonparial(Fıstık Badem) Texsas(Diş Badem) ve orta kabuklu amerikan çeşidi kabuklu badem bulunmaktadır, ürünler 2020 yeni hasad ürünüdür. Bursa bölgesinde yetişmiştir, toplamda 4 – 4.5 badem bulunmaktadır. ilgilenen arkadaşlar buradan ulaşabilir. Bursa

 6. mehmet çevre

  selaymun aleyküm elimde yerli ceviz var 15 000 kg kadar ince kabuk malımızda iç oranı 100 de 90 kalite var detaylı bilgi almak için lütfen arayınız

 7. Abdullah Kaya

  Merhaba, Toplamda Satılık 850 KG Diş Bademi var Kabuklu hafif. İç oranı %35 civarında. Fiyat uygundur . Hepsini toptan fiyatına daha Ucuza gelir. İlgisi olan yazabilir. Bursa

 8. naci terzi

  Merhaba, Elimde Nonparial(Fıstık Badem) Texsas(Diş Badem) ve orta kabuklu amerikan çeşidi kabuklu badem bulunmaktadır, ürünler 2020 yeni hasad ürünüdür. Bursa bölgesinde yetişmiştir, toplamda 4 badem bulunmaktadır. ilgilenen arkadaşlar telefondan ulaşabilir. Texsas iç randıman %45 Nonparial %65, Texsas,L Nonparial, toptan satış fiyatı. bursa

 9. şaban çakmak

  Selamlar elimde ay çekirdeği var ilgilenen arkadaşlar ulaşabilir. karaman

 10. yaşar kilic

  Merhaba elimde 3 ton ürgüp sivrisi kabak çekirdeği var ilgilenen arkadaşlar arayabilir, nevşehir

 11. cafer

  antep fıstığı ihtiyacımız vardır. adana

 12. onur hasdemir

  Elimde şuan 1000 tona yakın 1 ton değil arkadaşlar 1000 ton sivri kabak çekirdeği mevcuttur . Elenmiş olarak . Her sezon 3 bin tona kadar da çıkıyor . Ulaşın

 13. mehmet

  Elimde 4 ton çerçeveli dolgun kabak çekirdeği vardır ilgilenirseniz arayın nevşehir

 14. hüseyin boğan

  Selem çiftçi kardeşlerim herkese bol satışlar bol kazançlar her türlü badem , fıstık , fındık , ceviz , kabak çekirdeği, ay çekirdeği gibi tüm ürünler peşin para alınır bir telefon açıp ürün bilğilerini vermeniz yeterli. gaziantep

 15. mehmet

  Yeni mahsullerimi satisa cikariyorum 700 – 800 kg civarinda ince kabuklu bademleri satisa hazir halle getirdik. İlgili birimlerin iletisimine gecmesini arz ederim

 16. hüdaverdi karataş

  Elimde 3 ton kabak çekirdeği ( üsküp sivrisi ) bulunmaktadır. Daha fazlasında temin edilir.

 17. erkan çelikkut

  2020 ürünü 450 kilo Texas badem %45 Randıman ve 200 kilo ceviz vardır. Fiyat kilo 60 tl dir.

 18. seyma han

  Merhabalar , bu sene ayçekirdeği ektik ve 10-15 ton elimde ayçekirdeğim var, Kilosuna verilen fiyat zararı karşılamadığı icin satmıyoruz eger ilgilenenlerin bir görüşmesinde fayda olabilir. İyi günler dilerim.

 19. abdulkadir şenel

  Elimde, bu senenin mahsulü kavrulmuş birinci kalite antep fıstığı var bi müşterim almaktan vazgeçince elimde kaldı öğrenciyim vaktim olmuyor satmaya İlgilenen varsa birinci elden satış bu yüzden aradaki kâr marjları ile fiyatlar şişirilmemiştir piyasanın çok çok altında veriyorum

 20. ömer kandemir

  Elimde yeni mahsul 15 ton Üsküplü sivrisi kabak çekirdeği vardır uygun fiyata satmak istiyorum

 21. ferhat tüysüz

  Elimde şuan 25.000 ton beyaz ay çekirdeği vardır ilgilenen ulaşabilir

 22. Mustafa özgür tüzer

  Depomuz da 80 ton civarı kabuklu yer fıstığı mevcuttur.Çiftçi deposu.

 23. Aykut Marangoz

  Yeni mahsup 2021 badem almak isteyenler arayabilir

 24. hayri dönmez

  Elimizde çıtır badem mevcuttur. bu yılın mahsülüdür. alıcıların ilgisine

 25. Habip bostancı

  Elimizde 3 ton kuru çekirdeksiz erik kurusu ve 3 ton ince kabuk badem mevcuttur ilgilenen arkadaşlar buradan ulaşabilir.

Leave a Comment