Kuruyemiş kabuğu alım | satım

kuruyemiş kabukları

Kuruyemiş kabuğu alım | satım
Merhaba sevgili kuruyemiş ürünleri satışı-alışı yapan arkadaşlar…

Bu bölümü her türlü kuruyemiş kabukları, kuruyemiş yakıtı alım – satımı konularında yardımcı olmak amacıyla sayfamızı açmış bulunuyoruz.

Bu bölüme fındık kabuğu fiyatları, alternatif enerjiler, antep fıstığı işleme, badem kabuğu, badem kabuğu fiyatları, badem kabuğu nasıl soyulur, badem kabuğu nerden alabilirim, badem kabuğu satışı, badem çekirdeği kabuğu, ceviz kabuğu, ceviz kabuğu fiyatları, ceviz kabuğu nereden alabilirim, ceviz kabuğu satış, fındık kabuğu, fındık kabuğu avantajları, fındık kabuğu fiyatları, fındık kabuğu satış, fındık kabuğu satışı, fındık mangal kömürü, fıstık kabuğu, fıstık kabuğu fiyatları, fıstık kabuğu işleme, fıstık kabuğu nerden alabilirim, fıstık kabuğu satanlar, fıstık kabuğu satışı, işlenmiş kayısı kabuğu, işlenmiş kayısı çekirdeği kabuğu, kabuk kullanmanın yararları, kabuk yakmanın yararları, kabuk yakıtı, kayısı kabuğu, kayısı kabuğu fiyatları, kayısı kabuğu nerden alabilirim, kayısı kabukları, kayısı kabuğu satışı, kayısı çekirdeği, fıstık kabuğu, prina kullanımı ,ucuz fıstık kabuğu, yakacak kabuk, öğütülmüş kayısı kabuğu, şeftali kabuğu satışı, şeftali çekirdeği kabuğu alım – satım konularında isteklerinizi yorum olarak ekleyiniz.

Bunu da oku :  Kurutulmuş meyveler (yemiş) alım | satım

Genel Uyarılar
Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız sitemizde yer alan tüm koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı sitemizin, editörlerinin yada yöneticilerinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemiz bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Dolandırıcılık olaylarına karşı lütfen dikkatli olunuz. Sitemiz üzerinde yapılan ilan ve yorum içeriklerinin hukuken ispat hükmü yoktur, mahkemelerce delil olarak kabul edilmez.

Site yöneticileri, editörleri olarak biz herhangi bir ürün ve hizmet almıyor ve satmıyor; alım-satımlara aracılık etmiyoruz. Herhangi bir üretici/danışman ile bir bağımız yoktur. Bu platform üzerinde yapılan herhangi bir alışverişten sitemiz hiçbir şekilde komisyon talep/kabul etmemektedir. Sitemizin bir e-ticaret sitesi olmadığını unutmayınız.

Genel site kuralları için sitemiz hakkımızda kategorisini inceleyiniz

Sayfa kullanımı
Yorum yazan kişiyi ve/veya ilan vereni korumak adına koyduğumuz kuralları okuyunuz, sitedeki ilanlarınızın silinmesi veya değiştirilmesini istiyorsanız iletişim bölümüden bize ulaşın.

İletişimin sağlığı açısından gönderdiğiniz mesajlarda; isim, telefon, şehir, email gibi tüm önemli detayları eksiksiz yazınız. Eksik bilgiler size müşteri kaybettirir.

İlgilendiğiniz ürün ya da hizmetle ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Sitemize verilen ilanların veriliş tarihlerine dikkat ediniz. Süreleri bir ayı geçmiş ilanların sahipleriyle iletişime geçmemeye özen gösteriniz.

Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Alışverişlerinizde mutlaka karşı taraf ile sözleşme yapınız. Tanımadığınız kimselere para göndermeyiniz. Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız durumunda ve mal/hizmet teslim alamamanız halinde, sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmadığını biliniz. Alışverişlerinizi mutlaka güvenilir ortamlarda, garantili yöntemler seçerek yapınız. İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

Herkese açık olarak bilgi paylaştığınızda, paylaşımlarınızın arama motorları tarafından dizine eklenebileceğini unutmayınız.

Bu uyarılara dikkat ederek ücretsiz ilan verebilir, sitemizi keyifle kullanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu yazıya oy ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
(Visited 128 times, 1 visits today)

Related posts

8 Thoughts to “Kuruyemiş kabuğu alım | satım”

 1. muhammed emin doğru

  ceviz badem fındık kabuğu minimum 20-25 ton alınır. 05375527735

 2. mehmet solak

  Fındık mangal kömürü satışımız mevcuttur. ilgilenenlere duyurulur. giresun

 3. sedat sönmez

  Büyüyen bir pazar gibi. Geçen seneki fiyatlarla karşılaştırınca. Toptan alım – satım yapılır. İstanbul

 4. osman atakul

  selam ceviz kabuğu, her cesit agac kabugu atil kereste talas ve ceviz aycicek aycicek yagi aycicek küspesi yemlik olup ilgilenenler yazsın. Hatay

 5. Ahmet

  irandan turkiyeye cok uygun fiyata ceviz kabugu gondere bilirim dogubayazit teslimi kendi araclarimizla ve imkanlarimizla. iran / bazargan

 6. mehmet turuncu

  Arkadaşlar şuanda badem kabuğu stoğu fazlalaştığı için bu sene geçen senenin fiyatından 60 ton kadar verebiliriz. Eskişehir

  1. muhammed emin doğru

   05375527735 kabuk için arayabilir misiniz

 7. selim dağlı

  300 kg Fındık kabuğu fiyatı 500TL + nakliyedir. Kısa bir süre bu fiyatlarımız geçerlidir.

Leave a Comment