WorldFood İstanbul

WorldFood İstanbul

WorldFood İstanbul
Uluslararası gıda fuarı WorldFood İstanbul’a katılmak, gıda ürünleri alımıyla ilgilenen perakende zincirleri ve gıda toptancısı işletmelerinden gelen çok sayıda temsilciyle doğrudan iletişim kurarak satışları artırmak, ürünleri tanıtmak ve yeni müşteriler kazanmak için etkili bir yoldur.

WorldFood İstanbul 28 yıldır gıda ve içecek üreticilerinin ve Türkiye’nin önde gelen alıcılarının buluşma noktası olmuştur. Fuar, yabancı firmaların Türk gıda sektörünü keşfetmesi, sektördeki önemli kişilerle ve alıcılarla bağlantı kurması ve heyecan verici yeni bir pazarda ürünlerini tanıtması için ideal bir ortam. WorldFood İstanbul bir B2B (İşletmeler arası) etkinliği olarak 1 milyar dolarlık bir pazarda şirketlerin satışlarını artırması ve yeni müşteriler elde etmesi için mükemmel bir platformdur. Son on yılda Türkiye’de ithalat oranı istikrarlı bir şekilde artıyor. Daha yoğun tempolu yaşam tarzları, şehirleşme ve daha yüksek gelir ortalaması gibi yeni toplumsal trendler Türklerin gıda ve içecek alma alışkanlıklarını değiştirerek yabancı firmaların bu ülkeye daha fazla ihracat yapma şansını artırıyor.

Perakendecileri, toptancıları, özel ithalatçıları ve çok sayıdaki gıda ve içecek sektörü oyuncusunu kapsayan profesyonel kitlesiyle WorldFood İstanbul B2B işlemleri için en iyi ortamı sunuyor. Türkiye’nin en kazançlı sektörlerinden birinde satış yapma fırsatını yakalamak için WorldFood İstanbul’a katılın.
WorldFood İstanbul katılımcıları en önde gelen sektörler ve spesifik niş grupları dahil olmak üzere gıda ve içecek sektörünü temsil eder. Fuar, gerçek gıda ve içecek ürünlerinin yanı sıra lojistik çözümleri ve sağlık ürünlerini de kapsar. Bu kadar çok ürünün sergilendiği ve benzersiz satış yapma ve iş ağı kurma olanaklarının bulunduğu fuarın her yıl yüzlerce profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yapması hiç de şaşırtıcı değil.

Neden katılmalısınız?
WorldFood İstanbul katılımcıları çok sayıda sektör ve pazar nişinde faaliyet gösteren dünyanın en kaliteli gıda ve içecek ürünleri üreticilerinden oluşuyor. Şirketler WorldFood İstanbul’a katılarak Türkiye ve dünyadaki satıcılarla tanışma, yeni anlaşmalar imzalama ve oldukça büyük bir pazarda satışlarını artırma şansına sahip oluyor.

WorldFood İstanbul katılımcıları tüm önemli sektörler ve belirli nişler dahil olmak üzere gıda ve içecek endüstrisinin tamamını temsil ediyor. Fuar, gerçek gıda ve içecek ürünlerinin yanı sıra lojistik çözümleri ve sağlık ürünlerini de kapsıyor. Bu kadar çok ürünün sergilendiği ve başka yerde bulunamayacak satış yapma ve iş ağı kurma olanaklarının bulunduğu fuarın her yıl binlerce profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yapması pek de şaşırtıcı değil.

Neden ziyaret etmelisiniz?
Türkiye’nin en son yiyecek ve içecek trendlerini öğrenmek, yeni ürünler keşfetmek veya yeni iş ortaklarıyla tanışmak istiyorsanız bütün bunları tek bir çatı altında WorldFood Istanbul’da bulabilirsiniz.

WorldFood Istanbul’u ziyaret ederek;
? Piyasaya yeni giren yenilikleri ve ürünleri görme,
? Uluslararası ve yerli firmalara erişim,
? Tedarikçilerle ve üreticilerle ilişkileri geliştirme fırsatlarını yakalayacaksınız.

İyi bir fuar, ziyaretçilerine sadece dolu bir fuar salonu sağlamaktan daha fazlasını sunar. Katılımcıların endüstri bilgilerini geliştirmeleri, büyük ve küçük işletmelerle yüz yüze görüşmeleri için de ihtiyaç duyduğu tüm araçları sunmalıdır.

WorldFood Istanbul’da etkinlikler, konferanslar, seminerler ve toplantılarla dolu kapsamlı bir iş programı bulacaksınız.

Uluslararası satın alma heyetinin ağırlanacağı ve B2B iş görüşmelerinin organize edileceği Retail Center farklı işbirliklerini mümkün kılacak.

? Konserve Yiyecek
Konserve Et
Konserve Balık

? Süt Ve Süt Ürünleri
Süt Ve Krema
Tereyağı

? Temel Gıdalar & Yağlar
Atıştırmalık Yiyecekler
Baharatlar

? Et Ve Tavuk
Et Ve Et Ürünleri
Tavuk

☕ Çay Ve Kahve
Çaylar
Kahveler

? Balık Ve Deniz Ürünleri
Balık
Diğer Deniz Ürünleri

? Şekerleme & Unlu Mamuller
Bisküviler & Kekler
Doğu Tatlıları & Helva

? Donmuş Gıdalar
Donmuş Sebzeler Ve Meyveler
Donmuş Balık Ve Deniz Ürünleri

? Meyve & Sebzeler
Taze Meyveler
Taze Sebze Ve Bitkiler

? Doğal & Organik Ürünler
Glutensiz Ürünler
Doğal Ve Organik Gıdalar

? Alkolsüz İçecekler
Gazlı Ve Meyve Aromalı İçecekler
Meyve Suları

? Gıda Bileşenleri
Gıda Katkı Maddeleri

? Mağaza & Market Ekipmanları
Soğutma Sistemleri
Tartılar
Market Ekipmanları

❄ Soğuk Zincir
Soğuk Zincir Hizmetleri
Soğuk Taşıma Ve Ekipmanlar
Soğuk Depolama Ve Ekipmanları

? Gıda Taşıma & Lojistik
Taşıma Ve Lojistik Servisleri
Soğuk Depolama

? Temizlik & Hijyen Ürünleri
Temizlik Ürünleri
Islak Mendiller

ADS
Bu yazıya oy ver
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
(Visited 150 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment