Ortak, iş ve eleman arayanlar

Ortak, iş ve eleman arayanlar

Ortak, iş ve eleman arayanlar
Merhaba sevgili kuruyemiş sektörü üretimi hizmet ve satışı yapan arkadaşlar…
Bu bölümü her türlü eleman alımı veya iş ihtiyacı için; toplama, satım, işyeri açımı, ürün pazarlama konularında yardımcı olmak amacıyla sayfamızı açmış bulunuyoruz.

Bu bölüme kuruyemişçi, kavrumcu, tezgahtar gibi kuruyemiş sektörü eleman alım, iş ihtiyacınız konularında isteklerinizi yorum olarak ekleyiniz.

Genel Uyarılar
Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız sitemizde yer alan tüm koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı sitemizin, editörlerinin yada yöneticilerinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemiz bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Dolandırıcılık olaylarına karşı lütfen dikkatli olunuz. Sitemiz üzerinde yapılan ilan ve yorum içeriklerinin hukuken ispat hükmü yoktur, mahkemelerce delil olarak kabul edilmez.

Site yöneticileri, editörleri olarak biz herhangi bir ürün ve hizmet almıyor ve satmıyor; alım-satımlara aracılık etmiyoruz. Herhangi bir üretici/danışman ile bir bağımız yoktur. Bu platform üzerinde yapılan herhangi bir alışverişten sitemiz hiçbir şekilde komisyon talep/kabul etmemektedir. Sitemizin bir e-ticaret sitesi olmadığını unutmayınız.

Genel site kuralları için sitemiz hakkımızda kategorisini inceleyiniz

Sayfa kullanımı
Yorum yazan kişiyi ve/veya ilan vereni korumak adına koyduğumuz kuralları okuyunuz, sitedeki ilanlarınızın silinmesi veya değiştirilmesini istiyorsanız iletişim bölümüden bize ulaşın.

İletişimin sağlığı açısından gönderdiğiniz mesajlarda; isim, telefon, şehir, email gibi tüm önemli detayları eksiksiz yazınız. Eksik bilgiler size müşteri kaybettirir.

İlgilendiğiniz ürün ya da hizmetle ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Sitemize verilen ilanların veriliş tarihlerine dikkat ediniz. Süreleri bir ayı geçmiş ilanların sahipleriyle iletişime geçmemeye özen gösteriniz.

Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Alışverişlerinizde mutlaka karşı taraf ile sözleşme yapınız. Tanımadığınız kimselere para göndermeyiniz. Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız durumunda ve mal/hizmet teslim alamamanız halinde, sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmadığını biliniz. Alışverişlerinizi mutlaka güvenilir ortamlarda, garantili yöntemler seçerek yapınız. İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

Herkese açık olarak bilgi paylaştığınızda, paylaşımlarınızın arama motorları tarafından dizine eklenebileceğini unutmayınız.

Bu uyarılara dikkat ederek ücretsiz ilan verebilir, sitemizi keyifle kullanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

ADS
Bu yazıya oy ver
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
(Visited 137 times, 1 visits today)

Related posts

5 Thoughts to “Ortak, iş ve eleman arayanlar”

 1. Mustafa Çevik

  kalifiye bir kavrumcuyum… iş arıyorum. Kayseri

 2. Tuğba

  tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizi (kuruyemiş, lokum, kahve, draje, şekerleme, incir, baharat vs.) ülkemizin en güzel noktalarında ki butik mağazalarımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz… mağazamızda görevlendirilmek üzere satış temsilcileri aramaktayız.

 3. star kuruyemiş

  Şişli Osmanbey’de bulunan kuruyemiş dükkanımızda çalışacak, Yardımcı bay eleman alınacaktır.

 4. Çınar Kuruyemiş

  reklam ve ilanda yer alak için ideal bir site… türkiye`de gerekli bir siteydi yapandan allah razı olsun…

 5. ziya yüksel

  toptan satış ve ihracata yönelik ürün bulunan arkadaşlar ulaşsın.

Leave a Comment